Мій час минув. Кадиров анонсував свою відставку з поста глави Чечні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кадиров заявив, що досяг своєї межі.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що його час на посаді керівника регіону дійшов кінця і на цю посаду державі необхідно знайти іншу людину. Про це він у суботу, 27 лютого, сказав в інтерв'ю програмі "Центральне телебачення" телеканала НТВ.

"Якщо чесно сказати, я роблю справи, і в мене виходило до сьогоднішнього дня. Ось щоб не використовували моє ім'я проти мого народу, я вважаю, що керівництву держави потрібно знайти іншу людину", - сказав він.

"Я кажу - мій час минув. У нас наступників в команді є дуже багато, є дуже хороші спеціалісти", - додав Кадиров. Він також зазначив, що у кожної людини є своя межа. "Це пік. Ось це пік для Кадирова", - сказав глава Чечні.

Вперше на посаду глави Чечні парламент затвердив Кадирова 2 березня 2007 року строком на чотири роки. Однак наприкінці 2007 року на всенародному референдумі були внесені поправки до конституції республіки про зміну терміну повноважень голови і парламенту з чотирьох до п'яти років.

На другий (вже п'ятирічний) термін кандидатура Кадирова була затверджена парламентом Чечні 5 березня 2011 року. Таким чином, в березні цього року повноваження глави республіки закінчуються.

У 2012 році на засіданні ради законодавців Росії глава парламенту Чечні Дукуваха Абдурахманов заявив, що термін повноважень глави республіки не повинен обмежуватися двома термінами.

Спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко тоді заявила, що регіони мають право приймати свої закони про вибори губернаторів, в яких, зокрема, може бути відсутнім ця норма. Глава Чечні в свою чергу заявив, що республіці не потрібні особливі умови обрання та перебування на посаді керівника республіки.

Відео Російська опозиція презентувала доповідь про злочини Кадирова

Нагадаємо, у вівторок, 23 лютого, заступник голови опозиційної російської партії ПАРНАС Ілля Яшин опублікував доповідь "Загроза національній безпеці" про главу Чеченської республіки Рамзана Кадирова.

У доповіді йдеться про участь Кадирова у бойових діях проти федеральних сил у Чечні, встановлення режиму особистої влади та культу особистості Кадирова в республіці, багатомільярдні субсидії, які отримує Чечня, "систему збору данини", створення збройних формувань, лояльних особисто Кадирову, а також про "кадирівців" на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції