Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Молдова просить Росію не влаштовувати військовий парад у Придністров'ї

У молдавському МЗС пояснили, що подібні дії грубо підривають суверенітет і територіальну цілісність республіки.

Молдова закликала так звану Оперативну групу російських військ (ОГРВ) не брати участі у військовому параді з нагоди 9 травня.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови, передає Європейська правда. Раніше інформація про організацію військового параду 9 травня була опублікована у місцевій пресі.

Міністерство заявило, що "не схвалює рішення і ставлення військового командування ОГРВ, і закликає владу Російської Федерації утриматися від військових дій, що демонструють зухвалий характер стосовно конституційності Республіки Молдова", - йдеться у заяві. 

ВідеоВійськові з Молдови візьмуть участь у навчаннях НАТО попри заборону президента країни

Міністерство закордонних справ звертає увагу на ризики, які можуть виникнути для процесу врегулювання придністровського конфлікту.

"Подібні дії грубо підривають суверенітет і територіальну цілісність Республіки Молдова. Міністерство нагадує, що Російська Федерація неодноразово відкрито і однозначно виступала за дотримання цих принципів", - додали у міністерстві.

У зв'язку з цим міністерство ще раз наголосило на позиції Кишинева про необхідність виведення російських військових сил з території країни, про що повідомлялося раніше.

Оперативна група російських військ в Придністров’ї - об'єднання Збройних сил Російської Федерації, дислоковане на території невизнаної Придністровської республіки. Штаб-квартира ОГРВ розташована у місті Тирасполь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції