Московський суд скасував домашній арешт режисеру Серебреннікову

Режисер перебував під домашнім арештом майже два роки.

Московський міський суд у понеділок, 8 квітня, звільнив з-під домашнього арешту під підписку про невиїзд режисера Кирила Серебреннікова і ще двох обвинувачених в розкраданні бюджетних коштів під час реалізації театрального проекту "Платформа". Про це повідомляє видання ТАСС.

"Постанова суду першої інстанції змінити, скаргу захисту задовольнити", - оголосила рішення суддя. Серебренніков, продюсер Юрій Ітин і колишній співробітник Міністерства культури РФ Софія Апфельбаум звільнені під підписку про невиїзд і розписку про належну поведінку.

Нагадаємо, 22 серпня 2017 року у Москві у справі про шахрайство затримали режисера Кирила Серебреннікова. "Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ СК Росії за підозрою в організації розкрадання не менше 68 млн рублів, виділених в 2011-2014 роках на реалізацію проекту "Платформа", затриманий художній керівник московського театру "Гоголь-центр" Кирило Серебренніков", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, слідство підозрювало режисера у шахрайстві в особливо великому розмірі. 23 серпня режисера відправили під домашній арешт.

Також повідомлялося, що за переслідуванням російського режисера, художнього керівника "Гоголь-центру" Кирила Серебреннікова може також стояти Тихон Шевкунов. За інформацією телеканалу "Дождь", він скаржився на Серебряннікова Путіну і, можливо, вищим офіцерам ФСБ, які санкціонували розробку "Гоголь-центру". 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів