Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Мадагаскарі 19-річна британка загадково випала з літака під час польоту

Поліція вивчає версію, що вона зробила це навмисно.

На Мадагаскарі знайшли тіло 19-річної британки Алани Катленд, яка загадково випала з малого літака під час польоту.

Про це пише CNN.

Тіло студентки Кембриджського університету знайшли місцеві мешканці та співробітники служб безпеки. Зараз поліція розслідує обставини падіння Катленд і встановлює, чи не навмисно вона це зробила.

Інцидент стався ще 25 липня у віддаленій місцевості Аняяві. Алана Катленд летіла разом із ще однією пасажиркою з Великої Британії та пілотом. Вони потім розповіли поліції, що через 5-6 хвилин після злету дівчини розстебнула ремінь безпеки та відчинила двері.

Друга пасажирка вхопила Катленд за ногу і протримала її близько двох хвилин. Пілот помітив, що коїться щось не те, лише коли побачив, що двері відчинені. Він спробував їх закрити, але тіло Катленд завадило цьому. 

Після цього пілот спробував затягти дівчину назад до літака і лайнер почав небезпечно рухатися. Врешті льотчик і друга пасажирка більше не могли втримати Катленд і вона впала. За їхніми словами, коли студентка падала, вона не кричала. 

Нагадаємо, біля узбережжя канадської провінції Британська Колумбія зазнав аварії гідролітак, в результаті чотири людини загинули і п'ятеро постраждали. Легкий літак Cessna 208 розбився на острові Адденброк приблизно в 100 кілометрах від острова Ванкувер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції