Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На території Норвегії з'явилися російські спецпризначенці – ЗМІ

Це може бути пов'язано з російськими військовими навчаннями.

На території Норвегії помітили тактичні групи російського спецпризначення, які діяли як на Шпіцбергені, так і на материковій частині країни.

Про це повідомляє норвезьке видання Aldrimer з посиланням на чотири незалежних джерела в галузі оборони та розвідки з трьох різних країн.

За їхніми даними, російські спецпризначенці провели розвідку ключових об'єктів критичної інфраструктури.

Ця інформація заснована на даних союзних Норвегії розвідок, у тому числі фотографіях з американських літаків-розвідників.

Документи показують, серед іншого, що спецпризначенці, які перебувають на Шпіцбергені в останні дні, можуть бути безпосередньо пов'язані з російськими військовими навчаннями, які тривають у Баренцевому морі.

Крім того, Північний флот РФ мобілізував щонайменше один спеціальний підводний човен типу П-650 "Малий", який призначений для прихованого розміщення сил спеціального призначення.

Згідно з джерелами Aldrimer, в додаток до операції на Шпіцбергені, розвідувальні місії також проводилися на материковій частині Норвегії, але там російські військові діють під виглядом цивільних.

Нагадаємо, у Норвегії в порту міста Тромсьо всю ніч гасили російський траулер "Бухта Наездник", а на ранок судно все-таки затонуло. Вогонь спалахнув напередодні, під час зварювальних робіт. З корабля евакуювали 29 членів екіпажу, 12 з них знадобилася допомога медиків.

Відео Норвезькі пожежники всю ніч гасили російський траулер у Тромсе

Вогонь спалахнув напередодні, під час зварювальних робіт. З корабля евакуювали 29 членів еквіпажу, 12 з них знадобилася допомога медиків. За даними норвезьких ЗМІ, на борту російського корабля є резервуар з аміаком, який може підірватися.  

Норвезькі пожежники всю ніч гасили російський траулер у Тромсе

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції