Росія направить до ЦАР групу своїх військових

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки йдеться про 30 російських офіцерів, яких пропонують відправити у місію ООН.

Російська Федерація за офіційними даними збирається відправити до Центральноафриканської республіки 30 офіцерів зв'язку, військових спостерігачів і офіцерів штабу.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Відомо, що МЗС РФ доручено повідомити в Секретаріат ООН про готовність Росії направити до ЦАР групу військових.

"У разі згоди Секретаріату ООН МЗС і Міноборони РФ повинні вирішити організаційні питання: визначити район роботи російських фахівців, їхні завдання та підпорядкування, а також термін перебування і порядку заміни учасників. У документі зазначено, що витрати на доставку військовослужбовців оплачуються коштом ООН", – йдеться в повідомленні

Міноборони Росії також залишає право відкликати військовослужбовців після закінчення роботи місії ООН або в разі, якщо їхня робота в регіоні виявиться недоцільною через зміну ситуації в світі.

Нагадаємо, раніше повстанці з мусульманського угруповання "Селека" зажадали від уряду ЦАР, щоб зайняту угрупованням територію залишили урядові війська і російські найманці. Таку заяву зробив польовий командир "Селеки" Абдулаї Іссен. Він заявив, що присутність росіян в країні стає "все більш небезпечною для демократії" в ЦАР.

Також зазначимо, що  30 липня 2018 року у Центральноафриканській Республіці вбили трьох російських журналістів: Олександра Расторгуєва, Орхана Джемаля і Кирила Радченка. За заявами місцевої влади, вони були пограбовані і вбиті місцевими бандитами. Однак родичі і колеги загиблих у версію пограбування не вірять, вважаючи, що вбивство журналістів було сплановано й пов'язане з підготовкою фільму про видобуток корисних копалин в ЦАР структурами бізнесмена Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна".

Розслідувачі центру "Досьє" вважають підозрюваним у причетності до вбивства російських журналістів у ЦАР місцевого жандарма – він стежив за журналістами, постійно був на зв'язку з їхнім водієм, а також зі співробітником однієї з компаній "кухаря Путіна" Євгенія Пригожина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції