Надзвичайну кліматичну ситуацію оголосили у Парижі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Столиця Франції пережила рекордну спеку.

Паризька влада оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію через рекордну спеку. Про це повідомляє телеканал France24.

У мерії Парижа заявили про необхідність дотримуватися мети Паризької кліматичної угоди, а також оголосили про створення "кліматичної академії" для просвіти громадян з питань глобальної зміни довкілля.

"Париж створив Академію клімату. Ці заходи спрямовані на те, щоб зберегти цілі Паризької угоди, прийнятої в грудні 2015 року", - заявила помічниця мера Парижа з питань навколишнього середовища Селія Блауель.

За інформацією американської неурядової організації The Climate Mobilization, уже близько 650 місцевих органів влади в різних містах і населених пунктах у всьому світі оголосили про надзвичайну кліматичну ситуацію.

Нагадаємо, 27 червня повідомлялося, що рекордна спека полонила Європу: у Чехії, Польщі та Німеччині метеорологи зафіксували найвищу за всю історію спостережень температуру в червні. Вона перетнула позначку в 38 градусів за Цельсієм, а у Франції навіть перевалила за 40.

ВідеоСпека поступово спадає в усіх регіонах України

До кінця тижня синоптики обіцяють відчутне зниження температури. Денна - опуститься до 19 / 24 градусів, а вночі стовпчики термометрів подекуди показуватимуть навіть близько 7. Тепліше буде хіба на Півдні. Прогнозують метеорологи ще й короткочасні дощі з грозами та шквалами.    

Спека поступово спадає в усіх регіонах України

Залиште свій коментар

Вибір редакції