Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA показало неймовірний масштаб урагану Флоренс з космосу

​​​​​​​Агенство оприлюднило відео з космосу.

NASA показало масштаби урагану "Флоренс", який наближається до берегів США.

Камера Міжнародної космічної станції зняла наближення потужного урагану до східного узбережжя США, 12 вересня. За приблизними підрахунками, швидкість вітру в епіцентрі урагану досягає понад 200 км/годину.

"Шторм виглядає дуже погано!", - відреагував на ураган у своєму Twitter президент США Дональд Трамп. Він закликав громадян приймати всі необхідні застережні заходи.

Ураган Флоренс_4
Reuters

Як повідомлялося, шторм "Флоренс" обіцяє бути найпотужнішим за останні три десятиріччя. Очікується, що він досягне східного узбережжя США у четвер, а до цього пройде між Бермудськими та Багамськими островами.

Ураган буде посилюватись, наближаючись до США. Основний удар візьмуть на себе Південна та Північна Кароліна. Очікується, що швидкість вітру сягатиме 195 км/годину, а висота хвиль - 3-4 метри. Окрім того, шторм може викликати повені.

ВідеоНа США насувається новий ураган

Близько мільйона людей мають покинути свої домівки в Сполучених Штатах. Там готуються до урагану "Флоренс". Готуючись до руйнівної стихії, люди забивають вікна, скуповують продукти і генератори. Нині ураган рухається Атлантичним океаном, швидкість вітру в епіцентрі сягає 220 км за годину. Він набрав сили до 4 з 5 можливих категорій. Синоптики кажуть, що "Флоренс" принесе з собою сильні зливи. 

На США насувається новий ураган

Губернатор Південної Кароліни Генрі Макмастер оголосив надзвичайний стан у штаті. Почалася примусова евакуація близько мільйона людей.

Фотогалерея У США евакуюють мільйон людей через найпотужніший за три десятиріччя шторм (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції