Політ у пів року: NASA показало "трейлер" майбутнього прибуття марсохода з гвинтокрилом на Марс

Дата публікації
Перегляди
2886
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Політ у пів року: NASA показало "трейлер" майбутнього прибуття марсохода з гвинтокрилом на Марс

Космічне агенство транслюватиме переміщення марсохода "Perseverance" наживо.

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу оприлюднило відео, на якому показано майбутнє приземлення марсохода "Perseverancе" на Червону планету.

Про це повідомляє NASA.

Марсохід "Perseverance" стартував ще 30 липня 2020 року, а прибуде на Марс 18 лютого 2021 року на кратер Джезеро. Якщо "Perseverance" зможе вдало приземлитися в марсіанському кратері, роботу буде доручено зібрати геологічну інформацію, зразки гірських порід і ґрунту, а також ознаки мікробного життя на Червоній планеті. Транслювати подію почнуть 18 лютого о 11:15 за тихоокеанським часом на офіційному сайті NASA.

Назву для марсохода на спеціальному конкурсі обрав семикласник. "Це головна риса людей від початку Шумерської цивілізації до перших кроків Місяцем в 1969 році. Наполегливість — це головне, що робить людей людьми", — зазначив школяр Алекс Мезер. 

На Марс "Perseverance" летить разом із гвинтокрилом. На ньому є сонячна панель, яка збиратиме енергію від сонця, антена для бездротового зв'язку, два гвинти завширшки метр двадцять. Вони роблять по 2400 оборотів на хвилину. Нижче розташований фюзеляж з батареєю, яка накопичуватиме енергію. Там же є сенсори, які дозволять гвинтокрилу автономно рухатися. В цьому унікальність нинішньої експедиції — перший політ на чужій планеті. Гвинтокрил зможе літати лише кілька хвилин, а потім доведеться сідати для підзарядки. Тож перші завдання будуть дуже простими. 

Нагадаємо, що японський зонд доправив на Землю зразки астероїда РюгуЗаради цього він подолав 6 мільярдів кілометрів. Капсула з пробами ґрунту приземлилася в Австралії. 

Наступна публікація