Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Книговидавництво на острові жорстко цензурується.

У підручниках Куби анексований Крим одночасно зображують частиною України та Росії.

Так, у новому навчальному посібнику "Географічний атлас для загальноосвітніх навчальних закладів" на політичній карті Європи на сторінці 5 Автономна Республіка Крим входить до складу РФ. Проте на політичній карті світу на сторінці 3-4 територія АРК зображена як територія України. 

Даний навчальний посібник було представлено під час 25-ї Міжнародного гаванського книжкового ярмарку.

Зазначимо, що всі друковані органи на Кубі є державними, тому будь-яка публікація (стаття, газета, книга тощо) цензурується Центральним комітету ЦК Компартії Куби.

Позначення на різних сторінках "Географічного атласу для загальноосвітніх навчальних закладів" Криму одночасно як частини території України і території РФ свідчить про дотримання керівництвом Куби подвійних стандартів. У разі звинувачень з боку будь-якої сторони офіційна Гавана, посилаючись на іншу карту зазначеного видання, може назвати "незручну" карту друкарською помилкою.

Нагадаємо, раніше польське видавництво "Studio PLAN" видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим був вказаний територією Росії, а в електронній - зазначено, що півострів є спірною територією. Після цього польське видавництво вибачилося за це і зупинило продаж карти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції