Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві студентам медуніверситету видали пропуски із картою України без Криму

Міністерство інформполітики вже звернулося до ГПУ та СБУ із вимогою розслідувати інцидент.

У Києві студентам Національного медичного університету імені Богомольця видали нові пропуски, на яких герб університету зображений на фоні карти України без Криму, який окупувала Росія.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook радник міністра інформаційної політики з питань Криму Еміне Джеппар.

За її словами, міністерство вже направило офіційні листи до Міносвіти, МОЗу, ГПУ та СБУ із проханням розслідувати інцидент.

"Розповсюдження офіційних пропускних документів із картою України без позначення АР Крим установою державної форми власності є неприпустимим, адже не лише протирічить Конституції України, однак і створює підґрунтя для поширення недостовірної інформації щодо приналежності території Кримського півострову, формує негативний імідж Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, вводить в оману українське суспільство, протирічить інтересам національної безпеки та має характер підтримки уповноваженими особами ВНЗ збройної зовнішньої агресії Російської Федерації", - процитувала Джеппар звернення Мінінформполітики.

РЕАКЦИЯ МИП НА КАРТУ БЕЗ КРЫМА.Сегодня отправили письма на МОН, МОЗ, СБУ и ГПУ в связи с выдачейстудентам НМУ им. Бого...

Опубліковано Emine Dzheppar 29 лютого 2016 р.

Нагадаємо, раніше польське видавництво "Studio PLAN" видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим був вказаний територією Росії, а в електронній - зазначено, що півострів є спірною територією. Після цього польське видавництво вибачилося за це і зупинило продаж карти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції