Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Настало затишшя перед бурею: Трамп зробив загадкову заяву

Президент США поки що ніяк не прокоментував свої слова.

Після своєї зустрічі з військовими чиновниками президент США Дональд Трамп заявив, що настало "затишшя перед бурею", повідомляє ВВС Україна.

Він не відповів на запитання журналістів стосовно значення своїх слів. Зазначивши лише: "Потім побачите". Припускається, що йдеться про відносини з Іраном, бо заява пролунала через кілька годин після повідомлень щодо призупинення підтримки з боку США ядерної угоди з Іраном. Втім, також може йтися й про посилення напруги з Північною Кореєю.

Чиновникам у сфері оборони Дональд Трамп також повідомив, що у майбутньому очікує від них "широкого спектра військових варіантів та набагато швидшими темпами".

Нагадаємо, США хочуть створити максимальні дипломатичний тиск та економічну ізоляцію Північної Кореї, поки режим у Пхеньяні не змінить своєї поведінки та не розпочне діалог, спрямований на досягнення миру й процвітання в регіоні. 

Зауважимо, що 12 вересня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію про введення нових обмежувальних заходів відносно КНДР через проведеного на початку місяця ядерного випробування.

ВідеоПівнічна Корея заявила, що американський президент оголосив їй війну

Залиште свій коментар

Вибір редакції