Найвпливовішою жінкою Росії визнали уродженку України

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найвпливовішою жінкою Росії визнали уродженку України

Спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко народилася на Хмельниччині

Топ-100 найвпливовіших жінок Росії очолили Валентина Матвієнко і Алла Пугачова, а Ксенія Собчак обійшла в рейтингу Людмилу Путіну.

Рейтинг 100 найвпливовіших жінок Росії за 2011 рік очолила уродженка України Валентина Матвієнко - екс-губернатор Петербурга, а нині спікер Ради Федерації.

До трійки лідерів увійшли також співачка Алла Пугачова та прес-секретар президента Росії Наталія Тімакова.

Рейтинг був підготовлений радіостанцією "Эхо Москвы", журналом "Огонек", інформаційними агентствами РИА Новости та "Інтерфакс". До нього увійшли жінки, які або впливають на прийняття рішень у сфері політики чи бізнесу, обіймаючи високі посади, або визначають громадську думку і є прикладом для наслідування. Автори зазначають, що це перший подібний рейтинг в Росії.

У Топ-10 також опинилися: дружина президента РФ Світлана Медведєва, глава Мінекономрозвитку Ельвіра Набіулліна, глава Міністерства здоров'я Тетяна Голікова, телеведуча Ксенія Собчак, голова Мосміськсуду Ольга Єгорова, спортсменка Аліна Кабаєва і правозахисниця Людмила Алексєєва.

Крім того, в сотні найвпливовіших значаться дружина прем'єр-міністра Росії Людмила Путіна, адвокат Михайла Ходорковського Каріна Москаленко, телеведучі Тіна Канделакі та Тетяна Міткова, балерина Майя Плісецька, головний редактор газети "Ведомости" Тетяна Лисова, актриса Чулпан Хаматова, головний тренер збірної Росії з художньої гімнастики Ірина Вінер, оперна співачка Галина Вишневська та інші відомі жінки.

Рейтинг складався в кілька етапів. Перший етап проходив за участю слухачів радіостанції, які надсилали свої пропозиції щодо кандидатур. Всього слухачі назвали понад 250 імен, з яких згодом було відібрано 150.

Потім роботу над рейтингом продовжила комісія з 24 експертів, які оцінили список за 20-бальною шкалою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація