Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не треба доводити до абсурду": Путін прокоментував арешти за публікації в соцмережах

За його словами, варто чітко визначити поняття, які вартують арешту.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "не потрібно доводити до абсурду" арешти росіян за публікації у соцмережах, однак все одно підтримав затримання за так звані "поширення екстремістської інформації".

Про це він розповів під час "Прямої лінії з президентом" 7 червня.

"Якщо йдеться про поширення саме такої інформації, яка є екстремістською, то звичайно, я вже про це говорив, повинні застосовуватися загальні правила: порушив – відповідай", - заявив Путін.

Однак, він також зазначив, що не варто доводити все до маразму та абсурду та потрібно чітко визначити поняття, які потребують арешту.

"Хіба хтось буде проти того, що потрібно поставити заслін пропаганді суїцидів в соцмережах або поширенню фашистських ідей", - підкреслив президент РФ.

Нагадаємо, 6 червня, Торопецький районний суд Тверської області засудив росіянина Володимира Єгорова до 2-х років позбавлення волі умовно за публікацію у соцмережі "Вконтакте", в якій він критикував чинного президента Росії Володимира Путіна. До того, 5 травня анексованому Криму українця засудили до 2 років позбавлення волі через проукраїнські коментарі в соцмережі "Вконтакте". Всі їхні публікації були визнані екстремістськими.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції