Ніагарський водоспад до Дня Незалежності підсвітять кольорами українського прапора: де дивитися

Ніагарський водоспад до Дня Незалежності підсвітять кольорами українського прапора: де дивитися

Фото: pixabay.com

У Канаді до Дня Незалежності України заплановане також підняття прапора нашої держави.

До Дня Незалежності України, який святкується 24 серпня, Ніагарський водоспад, розташований в Північній Америці, підсвітять синьо-жовтими кольорами. Акцію ініціювало українське посольство.

Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко, пише Європейська правда.

Водоспад стане жовто-блакитним о 22:00 у вівторок, 24 серпня за місцевим часом (25 серпня о 5:00 за київським часом). Спостерігати за цим онлайн можна буде за посиланням.

"Буде красиво і символічно. Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і потужний водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборну життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!", - сказав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Також до Дня Незалежності прапор України підніме мерія столиці Канади Оттави, а також низка інших канадських міст, зокрема Едмонтон, Канора, Вінніпег, Фредеріктон, Кінгстон.

Українські святкування заплановані в десятках міст. В Едмонтоні українськими квітами освітять міст "Хай Левел", а у Фредеріктоні - будівлю мерії.

У зв'язку із підготовкою до параду на День Незалежності у Києві кілька разів пролітали винищувачі, військово-транспортні літаки та гелікоптери

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація