Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нігерійські пірати звільнили з полону шістьох викрадених моряків, у тому числі українця

Звільнені з полону працюють на німецьку судноплавну компанію.

Німецька судноплавна компанія Peter Döhle Schiffahrts-KG повідомила про звільнення шістьох своїх моряків, захоплених в полон піратами поблизу нігерійського узбережжя.

"Моряки почуваються добре і вже повернулися до своїх сімей", - заявив речник Peter Döhle Schiffahrts-KG у неділю, 12 листопада, цитує агентство AP. При цьому він не став уточнювати умови, на яких пірати відпустили моряків, та точної дати повернення.

Як повідомлялося, 21 жовтня пірати напали на контейнеровоз Demeter у Гвінейській затоці на південь від нігерійського міста Порт-Харкорт. Вісім піратів на швидкохідному моторному човні напали на корабель, коли той заходив у нігерійський порт. Вони викрали шістьох членів екіпажу, включно з капітаном судна. Викрадені моряки не є громадянами Німеччини, повідомило агентство MTI Networks. Раніше повідомлялося, що серед захоплених у полон моряків був українець.

Усього за дев'ять місяців поточного року в міжнародних водах був зафіксований 121 випадок піратства та озброєних пограбувань, повідомило Міжнародне морське бюро. У Бюро зазначають, що Гвінейська затока, де скоєно напад на німецький корабель, через дії піратів вважається особливо небезпечною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції