Новозеландські посадовці прокоментували криваві теракти у мечетях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники влади обіцяють розслідувати атаки.

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн та комісар поліції Крайстчерча Майк Буш прокоментували дві атаки на мечеті країни, в результаті яких загинуло 49 осіб. Про це повідомляє Euronews на сторінці у соцмережі Twitter.

“Ми представляємо різноманітність, доброту, співчуття, дім для тих, хто поділяє наші цінності, притулок для тих, хто його потребує. І ці цінності, я можу запевнити вас, не будуть і не можуть бути вражені нападом”, - заявила прем'єр.

“Це місце, де люди повинні почуватися в безпеці і будуть почуватися в безпеці, я не дозволю цьому змінити вигляд Нової Зеландії”, - додала Ардерн.

За словами прем’єра, 3 особи перебувають під вартою, правопорушник і 2 інших спільників.

Також напад прокоментував комісар поліції Крайстчерча Майк Буш.

"Ми знайшли вогнепальну зброю на місцях обох нападів. Жодне агентство не має жодної інформації про цих людей, і я також можу сказати вам, що я спілкувався з моїми австралійськими колегами: у них взагалі немає інформації про них", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у місті Крайстчерч в Новій Зеландії невідомі відкрили стрілянину в двох мечетях. В результаті теракту загинуло 49 осіб, ще 20 у важкому стані.

Пізніше повідомлялося, що нападник на мечеть у Новій Зеландії записав 17-хвилинне відео розправи над жертвами. Поліція повідомила про затримання нападників (три чоловіки та жінка).

ВідеоДо сорока зросла кількість загиблих внаслідок теракту в Новій Зеландії

Там сталася стрілянина в двох мечетях. Розправу над жертвами один з нападників фільмував у прямому ефірі упродовж 17 хвилин. Себе назвав Брентоном Таррантом, а наміри - терористичним актом. Його та ще 3 підозрюваних затримала поліція.     

До сорока зросла кількість загиблих внаслідок теракту в Новій Зеландії

Залиште свій коментар

Вибір редакції