Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два топи залишили Facebook після глобального збою роботи

Найбільше проблеми відчули у США і Західній Європі.

Два топ-менеджери американської компанії Facebook йдуть у відставку через останній серйозний збій у соціальній мережі, написав на своїй сторінці директор з продуктів компанії Кріс Кокс.

"Після тринадцяти років я вирішив покинути компанію. У понеділок я провів свою останню зустріч з сотнею нових осіб у Facebook. Я пишаюся командою, яка змінить мене.  Вірю, що разом з Марком, вони продовжать роботу з побудови наших платформ таким чином, щоб виконувати свої обов'язки перед мільярдами людей, які щодня користуються нашими інструментами", - написав він.

З американської компанії пішов ще один топ-менеджер Кріс Деніель, який відповідав за месенджер WhatsApp, що належить Facebook.

Нагадаємо, увечері 13 березня мільйони користувачів Facebook, WhatsApp і Instagram не змогли зайти у свої аккаунти у соціальних мережах. Найбільші проблеми відчули в США і Західній Європі. Причиною незручностей став наймасштабніший збій в історії соціальних мереж з 2015 року.

Крім того, Федеральна прокуратура США проводить кримінальне розслідування угод Facebook, які дозволили більш ніж 150 компаніям отримати персональні дані користувачів цієї соцмережі.

ВідеоFacebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Facebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції