Військові Судану оголосили про відставку президента і розпустили парламент

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні оголосили надзвичайний стан та закрили повітряний простір.

Армія Судану відсторонила президента Омара аль-Башира від влади і призупинила дію конституції, а також розпустила діючі органи влади, включаючи парламент. Про це заявив міністр оборони генерал-лейтенант Авад бен Ауф у прямому ефірі державного телебачення країни, передає видання ТАСС.

"Колишній режим на чолі з Омаром аль-Баширом усунутий. Президента тримають в безпечному місці", - заявив генерал.

Авад бен Ауф оголосив про перехід влади в країні до військових і початку перехідного періоду. "Режим як і раніше не відповідає [на наявні проблеми], тому ухвалено рішення, що під час дворічного перехідного періоду збройні сили будуть керувати країною", - уточнив генерал.

Тепер в країні сформували військову раду та оголосили надзвичайний стан на три місяці. "На території країни вводиться режим надзвичайного стану строком на три місяці. Повітряний простір буде закрито на добу", - уточнив Авад бен Ауф. Він додав також, що міжнародний аеропорт Хартума не працюватиме протягом 24 годин.

Зазначається, що судові органи продовжують працювати в звичайному режимі.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомляли, що армія Судану захопила владу в країні після тривалих багатотисячних протестів проти диктатора Омара аль-Башира, який керував країною 30 років.

ВідеоТисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Тамтешні ЗМІ повідомляють про щонайменше 5 загиблих і десятки поранених. Масові акції проходять у центральних містах. Правоохоронці застосовують проти натовпу сльозогінний газ та водомети. Десятки тисяч активістів попри страх за своє життя вимагають звільнення нинішнього президента Омара Аль-Башира.

Тисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Залиште свій коментар

Вибір редакції