Палестина оголосила про розрив усіх зв'язків зі США та Ізраїлем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться, зокрема, про сферу безпеки.

Лідер Палестини Махмуд Аббас сьогодні, 1 лютого, оголосив про розрив усіх зв'язків з Ізраїлем і США. Про це повідомляє AFP.

Під час виступу на засіданні Ліги арабських держа у Каїрі Аббас розкритикував мирний план США щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході.

"Ми повідомляємо вам, що не буде жодних відносин з вами (Ізраїлем – Ред.) і Сполученими Штатами, зокрема з питань співробітництва у сфері безпеки", - сказав він.

Аббас наголосив, що Ізраїль нестиме відповідальність за окупацію палестинські території та додав, що палестинці "продовжуватимуть свою законну боротьбу мирними засобами".

Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп 28 січня презентував свій "мирний план" для врегулювання багаторічного конфлікту між Ізраїлем та палестинцями, які не мають своєї міжнародно визнаної території та держави. Що глава Сполучених Штатів запропонував для врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту і як на нього відреагували у світі - читайте у нашому матеріалі. 

Відео Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

Про це американський президент оголосив після перемов із ізраїльським прем'єром Беньяміном Нетаньягу у Білому Домі. Домовленість передбачає: визнання держави Палестина, Єрусалим як неподільну столицю Ізраїлю і дає йому владу над поселеннями на Західному березі річки Йордан. Ці питання вважалися спірними багато десятиліть.  

Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції