Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент Грузії затвердив нового прем'єр-міністра

Кількість міністерств у новому уряді зменшиться з 14 до 11.

Парламент Грузії переважною більшістю голосів підтримав уряд на чолі із прем'єр-міністром Мамукою Бахтадзе.

Про це повідомляє телеканал Rustavi 2.

За уряд Бахтадзе проголосували 99 депутатів, шестеро висловились проти.

Новопризначений прем'єр називає свій уряд тимчасовим. Бахтадзе представить нових членів кабінету через три тижні, після цього парламент ще раз має висловити йому довіру. Кількість міністерств у новому уряді зменшиться з 14 до 11.

Колишній міністр фінансів Мамука Бахтадзе представив свою програму з гаслом  "Свобода, швидкий розвиток, добробут". Вона передбачає інтеграцію Грузії в Євросоюз і НАТО, реформу податкового кодексу, перехід до накопичувальної системи пенсій тощо.

Нагадаємо, тисячі грузинів вийшли на масові антиурядові протести з вимогою покарати вбивць 16-річного Давида Саралідзе після того, як суд не зміг визначити винуватих у загибелі підлітка. Розгніваний батько юнака очолив протест у центрі Тбілісі. Головний прокурор країни одразу оголосив про свою відставку, але пообіцяв оскаржити судове рішення. Демонстранти ж почали вимагати відставки прем'єра і домоглись її.

ВідеоЧерез смерть двох підлітків грузини вимагають відставки прем'єра

Покарати вбивць підлітка - з такою вимогою тисячі грузинів вийшли на масові антиурядові протести. Суд так і не зміг встановити, хто винен у загибелі 16-річного Давида Саралідзе. Розгніваний батько юнака очолив протест. 

Через смерть двох підлітків грузини вимагають відставки прем'єра

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції