Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пашинян пообіцяв вірменам уряд довіри та відставку перед виборами

Опозиціонер готовий очолити Кабмін країни.

Кандидат у прем'єр-міністри Вірменії Нікол Пашинян пообіцяв залишити посаду, на яку його можуть обрати, в разі створення умов для проведення виборів. Лідер протестів опозиції має намір сформувати уряд народної згоди.

Пашинян заявив, що бачить кілька варіантів складу нового уряду, вибір між котрими буде обумовлюватися ходом переговорів і поточною політичною ситуацією. Крім того, за його словами, розглядаються кілька варіантів термінів проведення позачергових парламентських виборів. "Коли я побачу, що створені повноцінні умови для проведення справді демократичних, легітимних і прозорих виборів, то подам у відставку", - сказав він.

Як повідомлялося, провладна партія Вірменії погодилася обрати прем'єр-міністром кандидата від опозиції Нікола Пашиняна. Про це заявив очільник фракції Республіканської партії Вірменії Ваграм Багдасарян. Посада звільнилася після того, як керівник уряду Серж Саргсян пішов у відставку під тиском народних протестів.

ВідеоУ вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Повторне голосування запланували на восьме травня. Доти у вірменській столиці та регіонах триватиме акція непокори. Зараз демонстранти блокують дорогу до аеропорту Єревана, не можна проїхати кількома магістралями, не працює метро. Все - через те, що провладні сили намагаються завадити опозиціонеру та лідеру протесту Ніколі Пашиняну посісти головну посаду в країні.

У вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Залиште свій коментар

Вибір редакції