Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Підприємці середньої руки". Підозрювані в замаху на Скрипаля запевняють, що не працюють в ГРУ

Боширов та Петров запевнили, що працюють у фітнес-індустрії.

Підозрювані в отруєнні екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов заявили, що не працюють агентами російських спецслужб, а є звичайними підприємцями.

Про це вони заявили під час інтерв'ю з головним редактором прокремлівського каналу RT Маргаритою Симоньян.

"Якщо коротко, це фітнес-індустрія, все, що стосується спортивного харчування, вітаміни, мікроелементи, протеїн тощо", - пояснив Петров.

Своєю чергою Боширов, зазначив, що їм би не хотілося більш детально коментувати це запитання, оскільки вони "бояться, що постраждають їхні клієнти".

"Коли твоє життя перевертається з ніг на голову, ти не знаєш, що робити і куди йти. Ми боїмося виходити на вулицю, боїмося за себе, свої життя і життя своїх близьких", - додав Боширов.

Окрім цього росіяни підтвердили, що Руслан Боширов та Олександр Петров - їхні справжні імена.

"Ми є тими, чиї фотографії показали по телебаченню, Руслан Боширов і Олександр Петров. Це наші справжні імена", - запевнили вони.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції