Північна Корея випадково відкрила свій засекречений Інтернет

Мережа КНДР нараховує 28 сайтів. 

Адміністратори національного домену Північної Кореї випадково відкрили для користувачів Інтернету доступ до всіх сайтів своєї країни. Раніше їх можна було переглядати лише в КНДР.

На неполадки на сервері Північної Кореї звернув увагу спеціаліст з безпеки Метью  Брайант. У Мережі найбільш закритої країни у світі нараховується 28 сайтів, пише видання IflScience. Серед них можна знайти портал авіакомпанії, сайт з фільмами та кількома освітніми ресурсами, зібрання кулінарних рецептів та інформаційних агентств.  Окрім того, у корейців є свого роду соціальна мережа під назвою "Друг".

кндр інтернет
iflscience.com

"Станом на 19 вересня 2016 року приблизно о 10 годині вечора один з серверів вищого рівня Північної Кореї був налаштований так, щоб була активована глобальна передача зон DNS. Це дозволяє будь-кому, хто виконує запит на ns2.kptc.kp, отримати копію даних DNS-серверів вищого рівня країни", - зазначив Брайант.

Зазначається, що велика частина новин на сайтах КНДР стосується лідера країни Кім Чен Іна, його батька, а також інформації про ядерні випробування Північної Кореї.

Нагадаємо, ТСН.ua зібрав найбільш виразні Instagram-фото, опубліковані з Пхеньяну, столиці КНДР, яка носить неофіційне звання "найбільш закритої у світі держави".

Як живе найізольованіша в світі Північна Корея: фото та відеорепортаж з Instagram

Залиште свій коментар

Наступна публікація