Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Покійного внука Зигмунда Фрейда звинуватили в педофілії - The Guardian

За даними слідства, жертвами Фрейда стали дві неповнолітні дівчинки.

Покійного Клемента Фрейда - британського політика, телеведучого і онука засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда звинуватили в педофілії.

Про це сьогодні, 15 червня, повідомило The Guardian.

Як з'ясувало слідство, жертвами Фрейда стали кілька дівчаток в період 1940-х і 1970-х років.

Його вдова, Джилл Фрейд, у своїй заяві повідомила, що вона була "глибоко засмучена і дуже шкодує про те, що сталося з цими жінками".

Одна з імовірних жертв - Сільвія Вуслі. Онук відомого психоаналітика чіплявся до неї протягом декількох років після того, як вони вперше зустрілися, дівчинці тоді було всього 10 років.

Пізніше батьки дівчинки, які не підозрювали про схильності Клемента, віддали доньку йому на виховання. Домагання зрештою змусили Сільвію втекти з дому Фрейдів, коли їй виповнилося 19 років.

Другою жертвою докучань педофіла стала дівчинка, якій було всього 11 років. Її ім'я не називається. За даними слідства, Фрейд зґвалтував її, коли їй виповнилося 18 років. До того моменту Фрейд вже був членом нижньої палати британського парламенту від Ліберальної партії.

Поліція також не виключає, що Фрейд причетний ще до зникнення в 2009 році шестирічної Медлін Макканн в Португалії. Слідчі встановили, що він тісно спілкувався з родиною Макканнів як до, так і після зникнення дівчинки. Але ні викрадача, ні дитини тоді не знайшли.

Як відомо, Клемент Фрейд народився в 1924 році і починав свою кар'єру в готельному бізнесі. Після цього він став журналістом і відомим шоуменом на телебаченні. Свою політичну кар'єру Клемент Фрейд розпочав у 1973 році, зумівши всупереч очікуванням потрапити в парламент як представник Ліберальної партії. Фрейд переобирався аж до 1987 року. Тоді ж він був удостоєний рицарським званням. Клемент Фрейд помер у 2009-му у віці 84 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції