Половина росіян не довіряють своїм ЗМІ - опитування

У РФ за останній рік впав інтерес до інформації про економічну ситуацію в країні.

У Росії падає рівень довіри громадян до засобів масової інформації. Кожен другий житель РФ говорить про необ'єктивність ЗМІ у висвітленні економічної ситуації.

З серпня 2015 року частка росіян, які не довіряють ЗМІ, сягнула 51%, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на дані опитуванні фонду "Громадська думка". Своєю чергою, число тих людей, які довіряють, знизилося до 40% у порівнянні з 47% роком раніше.

Згідно з повідомленням, 46% учасників опитування заявили, що ЗМІ необ'єктивно висвітлюють ситуацію в російській економіці. Стільки ж опитаних вважають, що ситуація в економіці гірша, ніж про це кажуть у ЗМІ.

Окрім того, у РФ за останній рік впав інтерес до інформації про економічну ситуацію в країні. Повідомляється, що 62% жителів Росії сьогодні сприймають подібну інформацію без особливої уваги, а ще в 2015 цей відсоток становив - 54.

Нагадаємо, переважна більшість громадян Росії, а саме 80%, вважають, що в їхній країні економічна криза.  Кожен четвертий житель РФ, своєю чергою, думає, що "Криза буде дуже тривалою, її наслідки будуть проявлятися протягом багатьох років".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: