Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будь-яка диктатура завершується терором - переконані учасники мітингу.

У Варшаві під будинком парламенту відбулася багатотисячна антиурядова маніфестація проти дій правлячої партії "Право і Справедливість" (PiS), спрямованих на швидкі зміни законів про функціонування судової системи країни.

Про це інформує Укрінформ.

"Будь-яка диктатура завершується терором. Ярославу Качинському хочу сказати таке: ти не Янукович, тобі немає куди утікати, пам'ятай про це", - заявив лідер KOD Кшиштоф Лозінський. Люди тримали прапори Польщі, ЄС, партій та організацій і скандували "Свобода, рівність, демократія". Схожі маніфестації відбуваються також в інших містах Польщі, зокрема в Кракові, Щеціні, Катовіцах, тощо.

 

Минулого тижня правляча партія зареєструвала у Сеймі, а Сейм і Сенат РП більшістю голосів позитивно проголосували за закони про Національну раду судочинства, суди загальної юрисдикції. Плани змін в судовій системі викликали обурення опозиційних сил.

Багато представників судової гілки влади Польщі наголошують, що це є спробою змінити устрій країни і повністю підпорядкувати собі судову гілку влади. Своє занепокоєння з цього приводу вже висловили Європарламент та Єврокомісія.

Нагадаємо, що раніше у передмісті столиці Венесуели Каракаса невідомі відкрили стрілянину в районі проведення референдуму.

Згідно з повідомленням, дві особи загинули, ще дві - поранені.

Референдум відбувався за два тижні до урядового голосування, за підсумками якого оберуть членів Конституційної асамблеї, які зможуть вносити зміни до основного закону країни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції