Польщею прокотилися мітинги, щоб нагадати Качинському про долю Януковича

Будь-яка диктатура завершується терором - переконані учасники мітингу.

У Варшаві під будинком парламенту відбулася багатотисячна антиурядова маніфестація проти дій правлячої партії "Право і Справедливість" (PiS), спрямованих на швидкі зміни законів про функціонування судової системи країни.

Про це інформує Укрінформ.

"Будь-яка диктатура завершується терором. Ярославу Качинському хочу сказати таке: ти не Янукович, тобі немає куди утікати, пам'ятай про це", - заявив лідер KOD Кшиштоф Лозінський. Люди тримали прапори Польщі, ЄС, партій та організацій і скандували "Свобода, рівність, демократія". Схожі маніфестації відбуваються також в інших містах Польщі, зокрема в Кракові, Щеціні, Катовіцах, тощо.

 

Минулого тижня правляча партія зареєструвала у Сеймі, а Сейм і Сенат РП більшістю голосів позитивно проголосували за закони про Національну раду судочинства, суди загальної юрисдикції. Плани змін в судовій системі викликали обурення опозиційних сил.

Багато представників судової гілки влади Польщі наголошують, що це є спробою змінити устрій країни і повністю підпорядкувати собі судову гілку влади. Своє занепокоєння з цього приводу вже висловили Європарламент та Єврокомісія.

Нагадаємо, що раніше у передмісті столиці Венесуели Каракаса невідомі відкрили стрілянину в районі проведення референдуму.

Згідно з повідомленням, дві особи загинули, ще дві - поранені.

Референдум відбувався за два тижні до урядового голосування, за підсумками якого оберуть членів Конституційної асамблеї, які зможуть вносити зміни до основного закону країни.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: