Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічник Путіна Сурков передрік Заходу війну та прихід Царя з коміксів

За його словами, Захід наразі переживає "кризу лицемірства".

Помічник Путіна Владислав Сурков, який також у Кремлі займається "українським питанням", вважає, що наразі Захід переживає кризу, фіналом якої може стати тотальна революція або поява "сильної руки", про що він вирішив написати в статті для RT.

За його словами, зміна політичного ландшафту в країнах Заходу та вибір "фріків", яким все частіше надають перевагу виборці, свідчить про "кризу лицемірства", що стала причиною застаріння системи.

"Від частого повтору маскувальні фрази знецінюються, невідповідності і нестиковки починають випирати зовні. Система досягає межі складності та перетворюється на страшну плутанину. Суспільний договір, що був написаний політичною мовою, яка вже розпадається, починає потроху втрачати силу," - каже Сурков.

Він вважає, що сучасний Захід наразі переживає "цікавий та небезпечний час розчарування в колишніх нормах", які стали "нудними і ненависними", а "політичне лицемірство", яким не нехтують західні політики, вже найближчим часом призведе суспільство або до краху, або до переформатування, як у Римській імперії, де все скінчилося введенням імперської вертикалі.

"Можливо, завтра з усього цього хаосу і цієї брехні розгублений натовп виведе сильна рука. Царя Заходу, засновника цифрової диктатури, вождя з напівштучним інтелектом вже передбачили комікси. Чому б цим коміксами не збутися? Теж варіант," - попереджає Сурков.

Попри все сказане вище, Росія має низку західних "друзів", серед яких, наприклад, новообраний уряд Чехії з неприхованими проросійськими поглядами, або новий австрийський консервативний лідер Себастьян Курц, який має намір створитти коаліцію з "Партією свободи", представники якої навіть відвідували референдум у Криму 2014 року. 

Нагадаємо, у жовтні Сурков разом із ватажком "ДНР" Захарченком відкрили на Донбасі пам`ятника бойовикам. А кандидат на пост президента РФ Ксенія Собчак зазначила, що вважає саме його відповідальним за війну в Україні.

ВідеоГолова СБУ обіцяє довести причетність Суркова до розстрілів на Євромайдані

Залиште свій коментар

Вибір редакції