Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад половина росіян шкодує про розпад СРСР – опитування

Згідно з опитуваннями, "люди втратили відчуття приналежності до великої держави". 

Більше, аніж половина росіян, а саме -  56%, шкодують, що Радянський Союз розвалився.

Про це свідчать результати дослідження "Левада-центру".

Окрім того, кожен другий житель РФ вважає (51%), що розпаду СРСР можна було уникнути. Проте майже кожен третій респондент (29%) переконаний, що крах Союзу був неминучим.

Також респонденти відповіли на запитання щодо того, через що вони шкодують про розпад СРСР. Понад половина опитаних (53%) негативним наслідком назвали "руйнування єдиної економічної системи".  43%, зокрема, вважають, що через розвал Союзу "люди втратили відчуття приналежності до великої держави".

Згідно із опитуванням, тільки 12% респондентів висловилися за відновлення СРСР у в його колишньому вигляді, тоді як 25% - вважають за краще "об'єднання кількох республік, за бажанням, у більш тісні союзи".

Своєю чергою, 44% опитаних оцінили нинішні відносини між РФ та іншими країнами СНД як "нормальні, спокійні". Тоді як лише 1% респондентів дали оцінку – "ворожі".

Раніше повідомлялося, що в Росії падає рівень довіри громадян до засобів масової інформації. Кожен другий житель РФ говорить про необ'єктивність ЗМІ у висвітленні економічної ситуації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції