Порошенко запевнив у готовності США посилювати санкції проти РФ

Іншого інструменту для виконання РФ мінських домовленностей просто немає.

Президент Петро Порошенко заявляє, що США готові подовжувати та навіть посилювати санкції проти Росії у разі невиконання нею Мінських угод. 

Про це він повідомив на спільній прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте, передає УНІАН.

"Я не бачу жодної небезпеки щодо санкційної політики, тому що ми маємо абсолютно чіткий меседж зі США, що вони будуть… подовжувати та навіть посилювати санкції проти РФ, якщо Росія не буде імплементувати "Мінськ", - додав президент.

За його словами, санкції мотивують Росію бути за столом переговорів та реалізовувати Мінські домовленості, бо немає жодного іншого інструменту.

"Ми в постійному діалозі з нашими американськими партнерами, і США постійно присутні в "нормандському форматі" на рівні посла і мають повну інформацію та координацію", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, США не планують скасовувати санкції проти РФПро це заявила постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі в інтерв'ю CNN, - пише DW. "Зниження тиску на Росію не буде до тих пір, поки вона не візьме на себе відповідальність за виконання своєї частини мінських домовленостей", - заявила американський дипломат. 

За її словами, Конгрес займається розслідуванням цієї справи і необхідно докласти всі зусилля для того, щоб найближчим часом представити громадськості пов'язані з цим факти.

ВідеоВ Американському сенаті пропонують посилити санкції проти Росії

Залиште свій коментар