Перейти до змісту
Президент Вірменії назвав умову визнання Нагірного Карабаху

Президент Вірменії назвав умову визнання Нагірного Карабаху

Вірменська сторона хоче розв'язати питання шляхом мирних переговорів.

Єреван не визнає незалежності Нагірного Карабаху лише тому, що Вірменія хоче вирішити конфлікт з Азербайджаном мирним шляхом. Вірменія готова визнати незалежність Нагірно-Карабаської республіки за однієї умови.

Про це в інтерв'ю російському виданню "Коммерсантъ" заявив президент Вірменії Армен Саркісян.

За словами вірменського президента, якщо Азербайджан відмовиться від врегулювання конфлікту шляхом переговорів, то Вірменія не визнає незалежність Нагірного Карабаху.

"Тобто невизнання Вірменією незалежності пов'язано тільки з тим, що вірменська сторона хоче розв'язати питання шляхом мирних переговорів", - наголосив він.

Тим часом, Міноборони Азербайджану повідомив, що попри домовленості про гуманітарне перемир'я, Вірменія вночі вчинила обстріли околиць міста Джебраїл і взятих під контроль Азербайджану сіл Нагірного Карабаху. У відомстві говорять про мінометний та артобстріл, однак зазначили, що під час атаки ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у ніч проти неділі, 18 жовтня, Вірменія заявила про порушення Азербайжджаном угоди щодо тимчасового перемир'я з гуманітарною метою вздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху. 

Зазначимо, що це вже друга спроба сторін конфлікту домовитися про перемир'я. Так, після перемовин у ніч проти 10 жовтня Баку та Єреван також домовилися про припинення вогню, однак, не дотрималися його.

Відео Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Новий виток конфлікту у Нагірному Карабасі - Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії. У Баку заявили: знищили ракетні установки, які нібито мали обстрілювати азербайджанську територію. За деякими даними, вони були розміщені у полі між селами Сотк и Азат - на кордоні між двома країнами. Вірменія факт обстрілу підтвердила, хоча те, що сама планувала атакувати Азербайджан, заперечує. Міністерства оборони обох країн погрожують новими атаками. Тоді як підтвердження удару по Вірменії може стати приводом для Росії втрутитися у конфлікт, оскільки обидві країни входять у спільний воєнний союз. Утім, поки Єреван за допомогою до нього не звертався.

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин