Придністров'я розпочало інтеграцію до РФ

Офіційний Кишинів вважає документи Тирасполя недійсними.

Невизнана світом Придністровська Молдавська Республіка заявила про намір "реалізації підсумків республіканського референдуму 17 вересня 2006 року".

Про це повідомляє УНІАН.

Лідер самопроголошеної республіки Євген Шевчук підписав указ, у ході якого правова система Придністров'я повинна бути приведена до федерального законодавства Російської Федерації. Під час наради так званий прем'єр ПМР Павло Прокудін зазначив: "На мій погляд, необхідно звіряти нашу законодавчу базу з Російською Федерацією… Ми не раз говорили, що наша національна ідея – це визнання і входження до складу Російської Федерації. Якщо ми говоримо про те, що рано чи пізно Росія буде нашим домом, то і жити ми повинні за законами цього дому".

Влада Молдови, своєю чергою, стурбована ухваленням указу та вважає його недійсним, оскільки він був підписаний "неконституційною владою на основі незаконного референдуму".

Нагадаємо, що так званий придністровський референдум був проведений у 2006 році, на якому 97,2% виборців проголосували за незалежність ПМР та подальше приєднання до складу РФ.

Залиште свій коментар

Наступна публікація