Путін хоче пересадити чиновників на вітчизняні авто

Дата публікації
Перегляди
1461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін хоче пересадити чиновників на вітчизняні авто

Путін пересадить чиновників на російські автомобілі / Фото: AFP

Російським чиновникам доведеться відмовитися від автомобілей преміум-класу та пересісти на скромніші ВАЗи.

Російський прем'єр Володимир Путін зажадав від чиновників користуватися машинами вітчизняного виробництва з метою поліпшення стану автопрому.

Цю заяву він зробив на нараді в Тольятті з питань розвитку автопрому в умовах вступу Росії до СОТ, передає ВВС.

В ході наради Путін сказав, що всі органи державної і муніципальної влади Росії повинні купувати тільки автомобільну техніку, вироблену на території ЄЕП: у Росії, Білорусії чи Казахстані.

Пересадити на машини виробництва ЄЕП Путін планує також замовників і підприємства, що фінансуються з федерального бюджету.

За словами прем'єра, цей захід не буде суперечити принципам і нормам СОТ, оскільки регулювання держзамовлення здійснюється у відповідністю з внутрішньоросійськими правилами.

Винятки з правила будуть можливі лише в тому випадку, якщо виявиться, що на території єдиного економічного простору необхідні зразки техніки не виробляються.

Російські ЗМІ зазначають, що на часі на території Росії знаходяться заводи багатьох європейських і японських автоконцернів, за винятком Mersedes. Таким чином, чиновники зможуть їздити на тих же іномарках, проте зібраних на території Росії, а не пригнаних з країн-виробників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація