Путін планує відвідати Крим на честь п’ятиріччя анексії – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За весь цей час російський президент на "урочистості" до анексії приїжджав лише одного разу.

Президент Росії Володимир Путін планує відвідати так звані урочистості на честь п’ятиріччя анексії Кримського півострова.

Про це повідомляють джерела видання РБК.

За їхніми даними, поїздка до Криму вже внесена до графіку Путіна. За весь час анексії російський президент лише одного разу приїжджав на півострів у річницю. Раніше він або відвідував різні "урочистості" в Москві, або навіть не вітав із цією "датою" мешканців Криму.

Нагадаємо, близько 47% росіян вважають відкриття Керченського мосту до анексованого Кримського півострова найважливішою подією 2018 року в країні.

Відео Всесвітньо відомий продюсер розповів про свій документальний фільм про анексований Крим

Чотириразовий володар престижної телевізійної премії Еммі Джемі Доран уже вкотре навідується до Києва. З Україною Джемі познайомився ще в далекі 90-ті. Саме тоді знімав тут один із своїх дебютних фільмів. А цьогоріч уже як всесвітньо відомий продюсер Джемі презентує документальну стрічку про анексований Крим - “Крим. Брудний секрет Росії” Вона вийшла на екранах одного з найвідоміших телеканалів  світу – Аль-Джазіра. І лише за перший тиждень зібрала понад 40 мільйонів переглядів.  

Всесвітньо відомий продюсер розповів про свій документальний фільм про анексований Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції