Путін скликав Радбез перед зустріччю з Лукашенком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також на Радбезі обговорили сирійську тематику.

Президент РФ Володимир Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради Безпеки. Засідання відбулося перед робочим візитом до Москви президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Про це у п'ятницю, 8 січня, йдеться у повідомленні на сайті Кремля.

"Відбувся обмін думками щодо різних аспектів російсько-білоруських союзних відносин напередодні робочого візиту, що відбудеться на наступному тижні 13 лютого, президента Білорусі Олександра Лукашенка в Росію і його переговорів з Володимиром Путіним", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, йшлося також про ситуацію в Сирії в контексті майбутнього саміту лідерів Росії, Туреччини та Ірану 14 лютого.

На Радбезі також обговорили поточні питання внутрішньоросійського соціально-економічного порядку денного.

Як повідомлялося, білоруський президент все частіше говорить про загрозу суверенітету його країни. Росія активізувала свою діяльність на договорі про утворення Союзної держави від 1999 року, за яким РФ та Білорусь повинні створити конфедерацію з єдиними політичною, економічною, військовою, митною, валютною, судовою, культурною та іншими системами. Фактично це означає злиття обох країн в одну державу. І для величезної за територією Росії це має вигляд зовсім не як об’єднання, а скоріше як приєднання. Майже всі білоруські та російські політичні експерти впевнені – у Кремлі розпочали активну роботу для підготовки захоплення Білорусі.

Експерти і політтехнологи наводять багато причин, чому Росія активізувала це питання саме зараз і якої економічної та геополітичної мети дотримується своїм черговим тиском на сусіда. Про п'ять основних читайте у матеріалі ТСН.ua.

ВідеоЛукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Одні призначені для дерунів, інші для пюре і запікання. Про щедрість Олександра Лукашенка в ефірі телеканалу "Білорусь-1" розповіла його прес-секретар. За її словами, Путін сам попросив про такий подарунок. 

Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів

Залиште свій коментар

Вибір редакції