Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін оприлюднив свою декларацію. За рік він заробив менше за Медведєва

Російський президент отримав близько 130 тисяч доларів.

Президент Росії Володимир Путін у 2018 році заробив понад 8,6 млн рублів. Такі дані оприлюднює РБК із посиланням на декларацію чиновника.

Глава Кремля має дві квартири квартири площею 77 і 153,7 кв. м, гараж і гаражне місце, а також два автомобілі - ГАЗ М21 та "Нива". Крім того, в офіційній власності президента РФ є автопричіп "Скіф". Основними джерелами доходів Путіна стали зарплата, вклади в банках і військова пенсія.

ВідеоВ архівах Дрездена знайшли службове посвідчення Штазі на ім'я Володимира Путіна

В архівах німецького Дрездена знайшли посвідчення, яке таємна поліція Штазі видала Володимиру Путіну. Видали посвідчення 31 грудня 1985 року, там є підпис Путіна. Посвідка дозволяла йому безперешкодно відвідувати відділи Штазі. Утім, зазначають журналісти, розкривати інформацію про роботу на радянські спецслужби Путіну було заборонено. 

В архівах Дрездена знайшли службове посвідчення Штазі на ім'я Володимира Путіна

Дохід глави уряду РФ Дмитра Медведєва за минулий рік склав 9,9 млн рублів. Така сума вказана в його офіційній декларації. Путін заробив менше, також президент задекларував відчутно меншу суму, ніж роком раніше, коли він продав земельну ділянку та завдяки цьому заробив за рік 18,7 млн ​​рублів.

Раніше міжнародний журналістський проект із розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP) повідомив про викриття глобальної схеми відмивання грошей на суму майже 9 мільярдів доларів, організовану найбільшим російським приватним інвестиційним банком "Тройка Діалог" та пов’язану з політичною та бізнес-елітою Росії. Розслідувачам вдалося викрити головних бенефіціарів схеми, серед них - один із найдавніших друзів президента Росії Володимира Путіна віолончеліст Сергій Ролдугін, який отримав завдяки махінаціям 69 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції