Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін запросив Кім Чен Ина на економічний форум у Владивостоці

Вірогідний візит лідера КНДР до Росії та зустріч з її президентом можуть статись у вересні цього року.

Президент Росії Володимир Путін передав лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину запрошення відвідати Східний економічний форум у Владивостоці у вересні 2018 року.

Про це заявив віце-спікер Держдуми Іван Мельников, передає «Інтерфакс».

"Ми знаємо про те, що він (голова російського МЗС Сергій Лавров – ред.) передав послання президента Путіна товаришеві Кім Чен Ину, зокрема запрошення відвідати нашу країну з офіційним візитом в рамках проведення четвертого Східного економічного форуму у Владивостоці, який відбудеться у вересні цього року", - розповів він під час зустрічі з делегацією КНДР.

Згодом цю інформацію також підтвердив і прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, однак зазначив, що поки якихось конкретних та точних параметрів візиту немає.

Нагадаємо, у повідомленні північнокорейського агентства ЦТАК, присвяченого зустрічі глави КНДР з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, наводяться слова Кім Чен Ина про необхідність розвивати співпрацю між двома країнами в різних областях і "обговорити зустріч між лідерами Росії та КНДР в цьому році в ознаменування 70-річної річниці встановлення дипломатичних відносин". На думку Кім Чен Ина, саміт на найвищому рівні сприятиме подальшому зміцненню відносин двох країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції