Путін - злодій. Навальний випустив термінове звернення перед мітингом у центрі Москви

Активістам не вдалося знайти підрядника, який би організував технічну підтримку акції.

Один з лідерів російської опозиції Олексій Навальний закликав своїх прихильників прийти на святкування Дня Росії в понеділок, 12 червня, за іншою адресою – на вулицю Тверська.

Термінове відеозвернення він опублікував ввечері.

"Ми скасовуємо мітинг на Сахарова і переносимо наш дуже мирний захід на Тверську. Ця вулиця ідеально підходить для нашої мети. Там навіть рух від Пушкінської вниз перекрито для народних гулянь. А у нас якраз вони і є. Мирна акція під російськими прапорами в день Росії", - повідомив Навальний.

Він також звинуватив президента Володимира Путіна в крадіжці. "Ну не хоче старий Путін, щоб пройшли нормальні мітинги в двох найбільших містах: Москві і Пітері. Розуміємо, чому не хоче. Він злодій і йому неприємні гучні гасла проти злодіїв. Розуміємо, але від своїх гасел не відмовимося", - йдеться в повідомленні.

Раніше Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального випустив нове відео секретної дачі прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва на Рубльовці. Ділянку подарував Алішер Усманов Фонду підтримки соціально значущих проектів. Цей фонд очолює однокурсник голови уряду РФ Дмитра Медведєва Ілля Єлісєєв. За оцінкою ФБК, ділянка коштує п'ять мільярдів рублів. На новому відео присутні раніше не показані споруди: статуї на ділянці і банний комплекс.

ВідеоЯк головний кухар Росії заробляє на війні

Залиште свій коментар