Путіну доповіли про заплановані ракетні стрільби України – Пєсков

Дата публікації
Перегляди
11к
Путіну доповіли про заплановані ракетні стрільби України – Пєсков

kremlin.ru

Глава РФ регулярно отримує інформацію, уточнили в Кремлі.

Президенту РФ Володимиру Путіну регулярно доповідають про ситуацію з планами Києва провести ракетні стрільби у повітряному просторі біля окупованого Криму.

Про це повідомив прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков.

Ситуацією також "займаються профільні відомства", наводить РБК слова Пєскова.

Міністр транспорту РФ Максим Соколов раніше заявляв, що Росія не отримувала інформації від України про скасування ракетних стрільб, запланованих на 1-2 грудня в районі польотної інформації "Сімферополь" біля окупованого Криму.

Нагадаємо, 25 листопада, Федеральне агентство повітряного транспорту РФ (Росавіація) повідомило про наміри української сторони провести ракетні стрільби в повітряному просторі над окупованим Сімферополем. Росавіація зазначила, що Україна в односторонньому порядку ухвалила рішення про проведення стрільб, і назвала район над окупованим півостровом "суверенною повітряним простором РФ".

Пізніше в українських Збройних силах уточнили, що в період з 1 по 2 грудня у південній частині України пройдуть науково-дослідні змагання Повітряних Сил ЗСУ. Силовики відзначили, що стрільби будуть здійснюватися відповідно до норм міжнародного права.

 

Наступна публікація