Путіна і Обаму лякають смертельною небезпекою, а у "бацьки" Лукашенка буде все в ажурі

Провідні астрологи України поділилися із ТСН.ua власними астрологічними прогнозами для основних країн-гравців на міжнародній арені.

Для року Змії характерні таємні домовленості, поява "сірих кардиналів" та перевороти. І новий 2013 рік не стане виключенням, переконаний одеський астролог Влад Росс.

Водночас президент Академії професійної астрології, голова Союзу астрологів України Олена Калантарова зазначила, що прийдешній рік буде "роком великих сюрпризів і великих спокус", а основною темою 2013 року стане "боротьба з паразитами, на всіх рівнях".

За прогнозом астролога, напруженими можуть виявитися лютий, квітень, травень, вересень. Але особливо конфліктним буде грудень 2013 року, а особливо ефективними – серпень і жовтень.

ЄС: пацієнт швидше живий

Європейському союзу у наступному році розпад не загрожує, переконаний Влад Росс. За його словами, Європа пережила основне загострення фінансової кризи, що мало місце наприкінці 2012 року, тож наступний рік буде трохи легшим для європейських країн.

"Найскладніший етап фінансової кризи – зараз: тріщать по швах Італія, Іспанія, Греція дихає на ладан, а німці відчули відсутність економічного зростання. Але все це Європа переживе, не розпадеться. І наступний рік стане роком становлення економіки. Навіть у Греції краще підуть справи, тобто "пацієнт" раптом виявиться живим", – запевнив Росс.

Зміняться і стосунки України з ЄС - Україна різко розвернеться від Євросоюзу в бік Росії, Білорусії і Казахстану.

Читайте: Україні в 2013 році пророкують зближення з Росією, а Тимошенко - допомогу від Путіна

"Україна візьме курс на схід. У 2012 році були непогані можливості (і Євро-2012 пройшло добре, і українська ялинка стояла у Ватикані), але ми не використали шансу стати асоційованим членом ЄС, тому різко розвертаємося у протилежну сторону", – зазначив астролог.

Дав свій прогноз астролог і стосовно євровалюти. Росс прогнозує суттєве подорожчання євро по відношенню до долару.

"1 євро може коштувати 1,5 долара. Тож зараз саме час скуповувати євро", – уточнив Росс.

Олена Калантарова вважає, що на євро у новому році чекатимуть досить несподівані та ризиковані реанімаційні схеми з боку її "батьків".

"Поки що сила цієї валюти – тільки в слабкості її основного конкурента, тобто долару. Для стабілізації курсу, найімовірніше, запускатимуться механізми штучного контролю її конвертації, особливо для іноземних суб'єктів бізнесу. І тільки жовтень 2013 покаже ефективність всіх вжитих заходів", – зазначила астролог.

"Поки що на ЄС чекає робота над формуванням єдиної європейської ідеї та пошук форм бюрократичного апарату, за допомогою яких намагатимуться контролювати європейські економічні процеси і фінансові потоки, з надією розширення сфери впливу Європи в світі", – вважає астролог Олена Калантарова. І в 2013 в цьому процесі єднання Європи, за її словами, намічається серйозна криза і великі розчарування з боку, як учасників процесу, так і його ініціаторів.


Росія: несприятливий для Путіна рік

Для перших осіб Росії та України рік Змії завжди був непростим (варто хоча б згадати, яким був 2001 рік для Леоніда Кучми – плівки Мельниченка, акції протестів тощо, а, за словами астролога, приблизно таке саме Тягнибок і "Свобода" можуть влаштувати й Віктору Януковичу). Повалення влади і зміна режимів у Росії завжди відбувалися саме в рік Змії, наголосив Влад Росс.

"Наприклад, у 1881 році був убитий Олександр ІІ, у 1953 році отруїли Сталіна, потім, через 12 років, теж у рік Змії, зняли Хрущова, у 1977 році Брежнєв усунув Підгорного тощо", – зазначив він.

Тому астролог робить висновок, що рік, що наближається, буде для чинного російського президента вкрай несприятливим. "Сатурн входить у Скорпіона, а це означає, що російського лідера можуть усунути навіть фізично. Якщо Путіну вдасться пережити 2013 рік, він ще довго залишиться на посаді президента", – додав астролог.

Проте, зазначив Росс, у рік Змії завжди досягаються домовленості, знаходяться компроміси і рішення, причому все це робиться за лаштунками. "При владі в Україні з'являться "сірі кардинали", на кшталт Медведчука, який є кумом Путіна. Можливо, він очолить якесь силове відомство, наприклад, РНБО і зможе посприяти зближенню України та Росії", – вважає він.

Якщо Путіну вдасться пережити 2013 рік, він ще довго залишиться на посаді президента
Влад Росс

Принаймні, на думку астролога, 2013 року між Україною і Росією нарешті будуть досягнуті домовленості про газ, та у підсумку і газ, і нафта будуть дешевшими для України.

На думку ж Олени Калантарової, Росія поки що тільки готується до свого "коронного виходу", який відбудеться в 20-х роках XXI століття. Саме в цей час, за словами астролога, ця країна реально почне набирати силу і почнеться її "міжнародний світанок".

"Тенденції, які на той період часу пануватимуть у світовій економіці, як ніколи будуть ефективно використані в державно-політичному будівництві Росії", – додала фахівець.

Також Олена Калантарова прогнозує,що з'ясування російсько-українських відносин може актуалізуватися в 2016-18 роках.

"Це буде досить жорсткий діалог, з метою показати свою державну міць і визначитися з місцем, яке будуть займати ці країни в спільних політично-економічних проектах типу Слов'янська імперія", – наголосила вона.

США: "несолодке життя" долара та "смертельна небезпека" для Обами

Економічна ситуація в США в 2013 році буде непроста вважає Влад Росс. Так, наприклад, він пророкує долару "несолодке життя" та не виключає імовірності його девальвації.

 За словами Росса, американці обрали правильного президента, який ніколи не розпочне війни.

"Якби вони обрали його опонента на виборах, то 100% була б війна (я бачив його гороскоп – це людина, яка, дійсно, протегувала б військові структури). Тим не менше, американці вчинили мудро й обрали найбільш правильного кандидата Обаму. Доки він буде президентом, війни не буде. Надто мирний у нього гороскоп, надто людяний. Але таких людяних президентів можуть убити: за гороскопом, для Обами є смертельна небезпека (вогнепальне поранення, вбивство або смерть)", – зазначив астролог.

Водночас Олена Калантарова переконана, що в 2013 році на долар не чекають сильні потрясіння, але його ліквідність залишатиме бажати кращого.

Доки Обама буде президентом, війни не буде. Надто мирний у нього гороскоп, надто людяний.
Влад Росс
"Зосередження великої кількості готівкової маси в інших країнах може зіграти неприємний жарт із доларом, а період лютий-червень 2013 продемонструють нам конструктивну міць Федеральної Резервної Системи", – додала астролог

Білорусія: вічний "бацька" в ажурі

Влад Росс наголосив, що 2013 року, в рік Змії, особи, які обіймають важливі посади, як, наприклад, Лукашенко, Назарбаєв, Путін, Янукович, можуть зазнати фіаско. Але з усіх лідерів країн для "бацьки" ця загроза найменша, переконаний астролог. Тому він прогнозує, що Лукашенко ще довго залишатиметься при владі в Білорусії.

"Доки "бацька" залишатиметься при владі, все буде так само, як і сьогодні, а він поки що зможе втриматися на свої посаді і зберегти свій вплив", – зазначив Росс.

Водночас Олена Калантарова зазначила: "Білорусія є країною-супутником Росії. І в цьому її сила. І її перспектива".

Китай: рватиме всіх до 2016 року

Наступного року триватиме економічне зростання Китаю та зберігатиметься його вплив у світі, вважає Влад Росс. Але, за його словами, коли стабілізується ситуація в Європі, і світ почне виходити з кризи, на Китай може обрушитися хвиля негативу.

"Зараз Китаю всі прогнозують лідерство. Але після стрімкого зростання протягом 10-15 років, все одно завжди розпочинається спад і криза. Тож після 2016-2017 років почнеться стрімке падіння Китаю", – прогнозує астролог.

Олена Калантарова зазначила, що Китай дійсно впевнено набирає політичну вагу, і такий підйом триватиме ще років 12.

"Китай багато в чому демонструватиме конструктивні, точно вивірені економічні рішення – це перспективний стратегічний партнер. І приклад для наслідування", – підсумувала вона.

Гарячі точки: Повалення Ассада та атомна зброя у конфлікті Ірану та Ізраїлю

За словами Влада Росса, 2013 рік буде "роком містечкових переворотів", яких, наприклад, чимало буде в Африці. Але масштабних збройних конфліктів, за його прогнозом, не буде. Проте повалення режимів – можливі.

Китай впевнено набирає політичну вагу, і такий підйом триватиме ще років 12
Олена Калантарова

"Рік Змії завжди мирний, тому що Юпітер входить у сузір'я Рака, а це – зодіакальний знак, пов'язаний із миром та можливістю всього досягнути шляхом перемовин і компромісів. У такі роки відбуваються хіба що перевороти. Так, наприклад, у 2013 році відбудеться повалення Ассада, нарешті буде переворот у Сирії. А коли Ассада остаточно повалять, Америці не доведеться вступати в якусь війну на Близькому Сході", – наголосив Влад Росс.

Рік Змії розпочнеться 10 лютого, тому, за словами астролога, після цієї дати в Сирії все проясниться і всі зміни відбудуться до цього часу.

Росс також  прогнозує погіршення взаємовідносин Ізраїлю і Палестини. А також він не виключає, що саме у 2013 році Іран може використати атомну зброю.  

"Тож якщо і буде застосована атомна зброя, то саме в конфлікті між Ізраїлем та Іраном, після чого вона буде заборонена в принципі. Але ця зброя ніколи не буде використана між Пакистаном та Індією", – наголосив астролог.

Стихійних лих та епідемій – не уникнути  

За прогнозом Влада Росса, у 2013 році не вдасться уникнути природних катаклізмів і стихійних лих. Проте здебільшого вони загрожують Філіппінам, Таїланду, В'єтнаму, східному узбережжю Китаю тощо.

"На цих територіях можуть бути тайфуни. Не виключаю, що деякі острови просто можуть зникнути, піти на дно океану", – зазначив астролог. 

Водночас Олена Калантарова закликала більше уваги приділяти здоровому способу життя, самовихованню і психофізичним тренуванням, щоб гідно витримувати стресові ситуації (магнітні бурі, перепади тиску, інфекції тощо). Оскільки, за її словами найбільше побоювання викликає екосистема.

"Кліматична нестабільність послаблює природні захисні механізми, що відкриває ворота для інфекцій і провокує загострення хронічних захворювань. Тому необхідно особливу увагу приділяти здоровому способу життя. І, звичайно ж, необхідно підтримувати ту життєву філософію або точніше, світогляд, які даватимуть сили жити гідно і з усвідомленням своєї місії на Землі – жити, як личить Людині ХХI століття", – зазначила астролог.

Крім того, за її словами, у 2013 особливо напружена обстановка може бути саме з епідеміологічною ситуацією в світі.

"Але методами традиційної медицини не вдасться впоратися з цією проблемою – необхідний зовсім інший, новий комплексний підхід до здоров'я людини – і фізичного, і психічного", – додала Калантарова.

Надія Майна

А чого Ви чекаєте від 2013 року? Залишайте свої коментарі під матеріалом

Залиште свій коментар

Наступна публікація