Режисер Говорухін заявив, що Путіна обов'язково підтримав би Висоцький

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Режисер Говорухін заявив, що Путіна обов'язково підтримав би Висоцький

Станіслав Говорухін розповів росіянам про заслуги Путіна

Станіслав Говорухін розхвалив Путіна і висловив впевненість, що якби Висоцький був живий, то підтримав би його.

Відомий режисер і глава виборчого штабу Володимира Путіна Станіслав Говорухін заявив, що його друг Володимир Висоцький неодмінно підтримав би його політичний вибір.

Таким чином Говорухін відповів на запитання радіослухача, чи подав би Висоцький режисерові руку, якби був живий і дізнався, що його товариш очолив виборчий штаб Путіна.

"Вже більше 30 років минуло, як його (Висоцького) немає на світі. Але подумки я всі ці роки з ним раджуся. І я не думаю, щоб він пішов за тими, хто хоче для Росії біди і розвалу. Упевнений, Володя Висоцький мій вибір сьогодні підтримав би", - сказав Говорухін.

Він також зазначив, що Путін іде в президенти "щоб продовжити те, що давно вже почав". При цьому Говорухін перерахував його заслуги: "Він звільнив нас від боргів. Згадайте, перед приходом Путіна у нас був борг більше 500 мільярдів доларів. Ми були абсолютно залежні від Заходу. У 1990-і роки в міністерстві економіки сиділи американські консультанти".

Крім того, за словами Говорухіна, в заслугу політичному лідеру можна поставити перемогу над олігархами, які більше "не рвуться до влади, сидять, мовчать і платять податки в держскарбницю".

Нагадаємо, Володимир Путін є провладним кандидатом на виборах президента РФ, які призначені на 4 березня.

У грудні чинний прем'єр запропонував очолити свій штаб Говорухіну - той запевнив, що для нього це "висока честь", і погодився. Це викликало шквал обурення з боку опозиційно налаштованих блогерів, які звинуватили режисера в тому, що він просто розраховує на щедре фінансування своїх майбутніх картин.

Читайте також:

Березовський - Путіну: "Володя, візьми скільки зможеш та йди"

На передвиборчому сайті Путіна йому запропонували "валити нах*й"

В Рунеті запустили ролик на підтримку Путіна: "Якщо не він, то хто?"

Путін закликав до загальнонаціональної психотерапії на ТБ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація