Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ може дозволити відправляти строковиків на війну в Сирію

Законопроект був розроблений Міноборони РФ. 

Російська Держдума прийняла в першому читанні законопроект, що передбачає можливість для призовників укладати короткострокові контракти для участі у військових діях, названі "операціями з припинення діяльності терористичних і екстремістських організацій", в тому числі за кордоном, наприклад, у Сирії.

Про це передає "Росбалт".

Законопроектом пропонується надати військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом, а також громадянам, які перебувають у запасі і виявили бажання вступити на військову службу за контрактом, право на укладення контракту для проходження військової служби на строк до припинення обставин, що викликали необхідність його укладення. Законопроект був розроблений Міноборони РФ.

Правозахисники та солдатські матері з настороженістю ставляться до подібних проектів, оскільки в умовах армії буває важко проконтролювати, наскільки добровільно підписують такі контракти військовослужбовці-строковики.

Нагадаємо, що в Україні родичів призовників комісари заспокоюють, що в АТО новобранці не поїдуть. При цьому посилаються на політичне рішення керівництва країни – строковики проходитимуть службу тільки в пунктах постійної дислокації. Завершиться призов 25 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції