Переміщення техніки відбувається і на території анексованого Криму. 

У серпні 2017 року зафіксовано масштабне переміщення військової техніки РФ по всій лінії європейського кордону із Росією, від берегів Балтійського моря до берегів Чорного моря, у тому числі і на анексованому Криму.

Про це йдеться в OSINT-розслідуванні міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm.

Таке переміщення було зафіксоване після моніторингу соцмереж та аналізу фотографій. У розслідуванні нагадується, що перед військовою російською агресією проти Грузії відбувалися навчання Південного військового округу Збройних сил РФ "Кавказ-2008", а нинішні навчання мають назву "Захід-2017" і мають розпочатися у вересні цього року.

"Ще однією непрямою ознакою не навчальних цілей перекидання техніки можна вважати підготовку нових гілок залізничних колій. Наприклад, у 2008 році, за 2 місяці до початку вторгнення в Грузію, Російська Федерація почала авральне прокладення нової залізничної гілки до грузинського кордону", - йдеться у розслідуванні.

Приміром, 7 серпня 2017 року в російських ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що залізниця на півдні РФ, яку проклали у безпосередній близькості до українського кордону, фактично введена в дію.

РФ розпочала масштабне переміщення військової техніки до кордону ЄС під прикриттям навчань_1
Twitter.com/galandeczp

 

Російські військові на Донбасі
Український кризовий медіа-центр

"Навчання "Запад-2017" можуть стати етапом окупації і втягування Білорусі в збройний конфлікт. Можливо, саме масоване перекидання російської важкої бронетехніки до українського кордону слугувало причиною нещодавніх рекомендацій Пентагону на адресу Білого дому про надання Україні протитанкової і протиповітряної зброї для підвищення обороноздатності і запобігання подальшому вторгненню", - говориться у розслідуванні.

Залиште свій коментар