Росія запустила залізницю в обхід України - ЗМІ

Передбачається, що інтенсивність руху цим напрямком зростатиме.

Росія запустила залізницю, яка побудована в Ростовській та Воронезькій областях в обхід території України.

Про це "Интерфаксу" повідомило інформоване джерело.

"Робочий рух на ділянці Журавка - Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двошляхової електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, "інтенсифікація руху на гілці буде наростати, відповідні плани реалізуються міністерством транспорту, Російськими залізницями, іншими профільними структурами".

Раніше міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ця ділянка залізниці забезпечить Росії "незалежність від проходження кордону сусідньої України".

Згідно із повідомленням, ділянка "Журавка - Міллерово", розташована на території Ростовської та Воронезької областей, дозволила з'єднати залізничним сполученням російські регіони в обхід України.Рішення про будівництво залізничного обходу України для поїздів, що прямують з центральних районів країни в південні, було прийнято Росією на початку 2015 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів наразі не розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян. "На мою думку, будь-яке сполучення слід було давно припинити", - заявив Омелян.

Він нагадав, що авіаційне сполучення між країнами було припинене ще 2015 року з ініціативи української сторони.

"Наразі, питання припинення залізничного чи автобусного пасажирського сполучення України з Росією нашим урядом не розглядалося", - додав міністр. 

Залиште свій коментар