РФ виступила проти розширення мандата ОЗХЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У червні 2018 року за розширення мандата ОЗХЗ проголосували 82 країни, а в листопаді вже 99 з 193 держав-учасників.

Російська Федерація не підтримує наділення Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) новими функціями і не стане платити внески в спеціальний фонд для створення IT-інфраструктури в цілях атрибуції.

Про це заявив постійний представник Росії при ОЗХО, посол РФ в Нідерландах Олександр Шульгін, - пишуть «Известия».

"Ми абсолютно не приховуємо того, що за нав'язувану Заходом атрибуцію ми платити не будемо, і сподіваємося, що так само вчинять наші найближчі партнери", - сказав постпред РФ при ОЗХЗ в інтерв'ю.

У червні 2018 року за розширення мандата ОЗХЗ проголосували 82 країни, а в листопаді вже 99 з 193 держав-учасників.

Раніше представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації з заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку намагалися здійснити в квітні 2018 року.

Зокрема, правоохоронні органи Нідерландів вислали з країни чотирьох громадян РФ, причетних до підготовки кібератаки на штаб-квартиру ОЗХЗ в Гаазі. Усі четверо мали дипломатичні паспорти, їх супроводжував дипломат. Серед росіян було троє кіберофіцерів. До штаб-квартирі ОЗХЗ вони прибули на автомобілі з безліччю пристроїв для можливого злому мережі.

Це сталося в той час, коли ОЗХЗ займалася вивченням отрути, який був виявлений в Солсбері після отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, а також дослідженням хімічної атаки в сирійському місті Думі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції