Росія готова провести зустріч у "нормандському форматі" - Лавров

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, найбільш ефективним майданчиком вони вважають перемовини в Мінську.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що його країна готова провести перемовини у "нормандському форматі".

Про це він повідомив під час виступу на V Міжнародному форумі "Примаковські читання", передає ТАСС.

"Ми готові зустрічатися в будь-яких конфігураціях, але не треба забувати, що ключовий механізм виконання Мінських домовленостей - це контактна група - єдина платформа, на якій працюють спільно Київ, Донецьк і Луганськ за сприяння з боку Росії і ОБСЄ", - підкреслив Лавров.

За його словами, без досягнення конкретних домовленостей під час перемовин у Мінську врегулювання ситуації на Донбасі не буде.

"Нормандський формат" не може нав'язати своє рішення, якщо самі сторони не погодяться", - зазначив очільник МЗС Росії.

Раніше секретар Ради з національної безпеки і оборони Олександр Данилюк розповів, що зустріч в "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) може відбутися вже у середині липня. Водночас, у Кремлі заявили, що конкретних планів щодо зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" поки що немає, оскільки Україна має спочатку сформувати команду і сформулювати позицію.

ВідеоЗеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

"Не слід говорити з Україною і українцями мовою загроз, військового та економічного тиску", - написав переможець президентських виборів у Fаcebook.  Зеленський сподівається, що на зустрічі у нормандському форматі Росія продемонструє готовність до де-ескалації.  

Зеленський пропонує вирішувати долю війни на Донбасі шляхом переговорів у нормандському форматі

Залиште свій коментар

Вибір редакції