Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може залишити частину військ у Білорусі і розгорнути схованки для зброї – Генштаб

Для перевезення матеріальних засобів і військ на територію Білорусі російське командування замовило 4 126 вагонів.

Під час військових навчань "Захід-2017" РФ може створити таємні пункти зберігання зброї і військової техніки і залишити частину своїх військ у Білорусі після завершення навчань.

Про це сьогодні, 7 липня, заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко під час спільного засідання воєнно-наукової ради ЗСУ та Національної академії наук України, передає УНІАН.

"Окремим засобом нарощування бойового потенціалу Росії на кордонах з нашою державою, а також країн так званої "буферної зони", це Польща та балтійські країни, можна розцінювати проведення спільного російсько-білоруського широкомасштабного тактичного навчання "Захід-2017", – повідомив Муженко.

За інформацією Генштабу, у навчанні візьмуть участь 5 тисяч військових, а не 3 тисячі, як було задекларовано. Для їхнього перевезення на територію Білорусі російське командування замовило 4 126 вагонів. Це втричі перевищує потребу. "Така кількість транспорту дозволить здійснити перевезення набагато більшої кількості військ. Так, для прикладу обсяги перевезень 2015 року склали всього 125 вагонів, 2016 року – всього 50 вагонів", – розповів начальник Генштабу.

Муженко додав, що мешканці Білорусі поширюють у Мережі інформацію про відселення цивільного населення з наближених до аеродромів районів. У їхні квартири заселяють військових з родинами. "Не виняток, що після навчань частина військ буде залишена на території Білорусі", – додав він.

Нагадаємо, у Генштабі заявили, що Росія стягнула до кордонів України понад 20 тисяч військових. Це без урахування російського угруповання, яке знаходиться в анексованому Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції