Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія опиняється в ізоляції через свої дії в Сирії

США та Європа відмежувалися від контактів із РФ щодо примирення в цій країні.

Війська режиму Асада і російські літаки продовжують бити по шпиталях у Сирії. Після двох в Алеппо цього разу це сталося в Хамі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цю лікарню називали "печерною", бо вона збудована в скелі. Спостерігачі твердять, що бомбили цивільний об'єкт росіяни. Жертв удалося уникнути, були лише поранені. Тим часом до рішення США перервати з Росією контакти щодо примирення в Сирії підтримала Європа. "Росія веде себе дуже нерозумно. Угоди по Сирії – це про допомогу людям, а не про бомби. Перемир'я – ось чим треба займатися, а не висувати умову за умовою задля вдоволення власних потреб", - прокоментував ситуацію віце-канцлер ФРН Зігмар Габріель.

Відео Росія збирається взяти на приціл американські літаки в Сирії

Комісар ООН із прав людини просить ухвалити нові правила, котрі обмежуватимуть використання Росією права вето у Радбезі організації. Саме ця норма блокує будь-яку резолюцію стосовно Сирії. "Нас надзвичайно непокоїть використання зброї масового враження, наприклад запалювальної зброї в густо населених районах. Комісар хоче нагадати усім сторонам, зокрема Росії, про Женевську конвенцію. Вона суворо забороняє використання такої зброї в місцях великого скупчення людей", - заявив речник комісара Руперт Колвілл.

У відповідь Росія заявила про обстріл свого посольства в Дамаску. В цьому винуваті буцімто американці, які підтримують терористів. "У нас зміцнюється враження, що намагаючись домогтися бажаної зміни влади в Дамаску Вашингтон готовий "укласти угоду з дияволом" - піти на союз із відвертими терористами", - заявили в МЗС Росії. Терористами в Сирії росіяни називають усіх, хто воює з Асадом.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції