Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія отримала від Британії відповіді щодо справи Скрипаля

Російська сторона аналізує отриману інформацію.

У постпредстві РФ при Організації по забороні хімічної зброї отримали відповіді британської сторони щодо справи Скрипаля і наразі вивчають їх.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Ми їх справді отримали, вчора (23 квітня - Ред.) ввечері", - повідомила прес-служба постпредства. Як заявляє російська сторона, тепер їй потрібен час, "щоб проаналізувати отримані відповіді".

Про те, що Лондон дасть відповіді на запитання Москви щодо отруєння екс-шпигуна Скрипаля та його доньки, раніше повідомив постпред Великої Британії при ОЗХЗ Пітер Вілсон. Він зазначив, що такі дії встановлені Конвенцією щодо заборони хімічної зброї.

Нагадаємо, спецслужби Великої Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їхніх імен не розголошують, проте вважають, що вони пов'язані з Кремлем.

5 березня стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив у лікарню після серйозного отруєння невідомою речовиною. Дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка заявила, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

ВідеоСтало відоме ім'я головного підозрюваного у замаху на Скрипалів

Британські слідчі вважають, що екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїв 54-річний ФСБівець, який переховується під ім'ям Міхаїлс Савіцкіс, а також ще двома псевдонімами. Загалом, на думку поліції, за нападом у Солсбері стоїть група з шести осіб. Втім, всі вони вже втекли назад до Росії.

Стало відоме ім'я головного підозрюваного у замаху на Скрипалів

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про вислання з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова у країну через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів. 26 березня слідом за Британією низка країн заявили про видворення російських дипломатів. Серед них і Україна.

10 квітня стало відомо, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні, а її батько вийшов з критичного стану. Організація із заборони хімічної зброї дійшла висновку, що влада Великої Британії правильно ідентифікувала речовину, якою було отруєно російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила російське походження "Новачка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції