Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія отримала коди доступу до кіберзахисту Пентагону -  Reuters

Система HPE під назвою ArcSight слугує нервовим центром кібербезпеки для більшості військових США.

Російська сторона отримала від компанії Hewlett Packard Enterprise (HPE) вихідні коди програмного забезпечення (ПЗ) ArcSight, яке використовується Пентагоном для раннього оповіщення про кібератаки.

Про це повідомило Reuters, - пише Укрінформ. 

"Система HPE під назвою ArcSight слугує нервовим центром кібербезпеки для більшості військових США, яка дає сигнал попередження аналітикам, коли виявляє, що комп'ютерні системи можуть бути атакованими", - зазначається в повідомленні.

Компанія HPE передала російському Міноборони вихідний код програмного забезпечення ArcSight для проведення сертифікації перед його продажем росіянам. Як зазначили з цього приводу одразу шість колишніх представників розвідки США, а також співробітників ArcSight, "вивчення вихідних кодів може допомогти Москві виявити слабкі сторони програмного забезпечення", через що зловмисники отримують змогу нейтралізувати систему оповіщення Пентагону про кібератаки.

"Це величезна вразливість системи безпеки. Ви однозначно надаєте противнику внутрішній доступ і потенційний інструмент для вторгнення", - наголосив у цьому зв'язку колишній архітектор безпеки ArcSight Грег Мартін.

ВідеоДві українські компанії вже відчули на собі нову хакерську атаку

При цьому уточнюється, що перевіркою вихідного коду в Росії займалась компанія "Ешелон", тісно пов'язана з Міністерством оборони Росії. Президент компанії Олексій Марков відповів на журналістський запит, "що він повинен повідомляти російському уряду про будь-які уразливі місця", які його команда виявляє під час подібних перевірок.

Однак, він зауважив, що робить це після того, як попереджає розробника ПЗ про виявлену проблему та отримує дозвіл розкривати цю інформацію. При цьому, як зазначає агентство, "Ешелон" не надав докладної інформації про перевірку вихідного коду HPE, посилаючись на угоду про нерозголошення такої інформації.

Нагадаємо, що КНДР відкрила друге інтернет-з'єднання з зовнішнім світом, цьому разу - через Росію, яка, за словами експертів з кібербезпеки, може надати Пхеньяну більші можливості для проведення кібератак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції